جستجو

 
جمعه
فروردين
1403
31
 

hot Line

جلسه هم اندیشی راه اندازی خطوط صدای مشاور(هات لاین) با حضور مدیر کل دفتر مددکاری و مشاوره جناب آقای دکتر بزرگی، مدیر کل مراجعات و پاسخگویی ایثارگران جناب آقای افجه ای، نماینده مرکز حراست جناب آقای رجبی، نماینده اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی جناب آقای یزدانی،   نماینده معاونت سلامت و توانمند سازی اجتماعی جناب آقای سیانی، معاون بهداشت و درمان شهرستانهای استان تهران خانم دکتر قاسمی، نماینده مرکز آمار و فناوری اطلاعات جناب آقای قاسمی، سرپرست پژوهشکده مهندسی وعلوم پزشکی جانبازان پرفسورگرجی و جمعی از مدیران و کارشناسان در تاریخ 17دی ماه درسالن شهید رهنمون پژوهشکده مهندسی وعلوم پزشکی جانبازان از ساعت 10 تا ظهر12 برگزار گردید.

در این جلسه ضمن معرفی طرح مذکور توسط پژوهشکده، مدعوین و مدیران ارشد بنیاد شهید وامور ایثارگران دیدگاه و نظرات خود را در خصوص اهمیت انجام این پروژه که با سابقه چندین ساله از سوی مرکز هاتف وحوزه مددکاری به اشکال دیگری صورت می‌گرفت به بحث و تبادل نظر گذاشتند.

جناب آقای دکترگرجی سرپرست پژوهشکده به ضرورت انجام این طرح با توجه به تاکید و درخواست ریاست عالی سازمان اشاره داشتند و با ذکر اثر بخشی آن در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و مدیریت بحران، از نمونه‌های اجرا شده در سایر سازمان‌ها مواردی را ذکر کردند.

در پایان تاکید شد این طرح  تحت نظارت پژوهشکده به صورت پایلوت درشهرستانهای استان تهران برگزار شود. همچنین پیشنهاد شد مرکز تلفن پژوهشکده به جهت بستر مناسب و آماده دراختیار عوامل اجرایی (روانشناسان و مشاوران) صدای مشاور قرارگیرد.